Butik Mağaza İşbirliği Protokolü İmzalandı

Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğü ile Kırklareli Kızılay Şubesi arasında “Butik Mağaza İşbirliği Protokolü” imzalandı. Protokol kapsamında Lüleburgaz Devlet Hastanesi bünyesinde tedavi gören ve yardıma ihtiyacı olduğu tespit edilen hastalara giyim gibi ayni yardımların yapılabilmesi için "Kızılay Butik Mağazası" açılacak. 

Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı Lüleburgaz Devlet Hastanesi bünyesinde tedavi gören ve yardıma ihtiyacı olduğu tespit edilen hastalara ayni yardım (giyim vb.) amaçlı Türk Kızılay Kırklareli Şenlendirme Projesi Kızılay Mağaza İşbirliği kapsamında iyi uygulama örneği olarak "Kızılay Butik Mağaza" açılması ile ilgili Valilik Makam Oluru alındı.
Valilik Makam Oluruna binaen, 20 Haziran 2022 tarihinde İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Çiğdem Cerit ile Türk Kızılay Şube Başkanı Volkan Göç tarafından, Şube Başkanlığında düzenlenen törenle Butik Mağaza İşbirliği Protokolü imzalandı.
Protokolle ilgili konuşan İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Çiğdem Cerit, İldeki kurumlar arasında güzel bir ahenk yakaladıklarını ifade ederek her zaman ihtiyaç sahiplerinin yanında olduklarını dile getirdi. Cerit, “Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden sonra Lüleburgaz Devlet Hastanesi’nde de Kızılay Butik Mağazamızı açmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz” dedi. (T.Öznur Tamtürk)

Yorum Yazın

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol