Vali Ekici, hafta sonunu ziyaretlerine Kofçaz’ın köyleri ile devam etti

Kırklareli Valisi Birol Ekici, 22 Ocak 2023 Pazar günü hafta sonu programı kapsamında Kırklareli’nin Kofçaz ilçesine bağlı Devletliağaç, Malkoçlar, Yukarıkanara, Kocayazı, Ahmetler, Ahlatlı ve Karaabalar köylerini ziyaret etti.

Kırklareli Valisi Birol Ekici, hafta sonu programı kapsamında Kırklareli’nin Kofçaz ilçesine bağlı Devletliağaç, Malkoçlar, Yukarıkanara, Kocayazı, Ahmetler, Ahlatlı ve Karaabalar Köylerine gerçekleştirdiği gezi kapsamında, Devletliağaç Köy Muhtarı Mutlu Uslu, Malkoçlar Köy Muhtarı Erdinç Üzel, Yukarıkanara Köy Muhtarı Remzi Bozan, Kocayazı Köy Muhtarı Sercan Koç, Ahmetler Köy Muhtarı Ersin Uslu, Ahlatlı Köy Muhtarı Hilmi Dönmez ve Karaabalar Köy Muhtarı Şevket Tunç’u Muhtarlıklarında ziyaret ederek, köyleri hakkında bilgiler aldı. Muhtarlık ziyaretlerinin ardından Vali Birol Ekici, halk ile bir araya gelerek, köylerin gelişimi için devlet tarafından devam eden ve planlanan projeleri değerlendirdi.
Vali Birol Ekici’ nin gerçekleştirdiği köy ziyaretlerinde Kofçaz Kaymakamı Onur Bektaş, İl Jandarma Komutanı J.Kd. Alb. Cemalettin Akyüz, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bilal Kuşoğlu, İl İdare ve Denetim Müdürü Alaettin İkican, Atatürk Toprak, Su ve Tarımsal Meteoroloji Araştırma Enstitüsü Müdürü Gürkan Güvenç Avcı, Enstitü Laboratuvar Bölüm Başkanı Dr. Emel Kayalı ile ilgili kurum ve kuruluş yetkilileri de hazır bulundu. (Haber Merkezi)

Yorum Yazın

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmadı. İlk Sen Ol