Gençlik Haftası programlarının ilk gecesinde Kırklareli Belediyesi tarafından konser düzenlendi. Millet Bahçesi’nde düzenlenen konsere yoğun katılım sağlandı. 20.00’da başlayan konserde vatandaşlar doyasıya eğlendi. İlimizdeki öğrenci grupları, Kaan Zel ve ardından Sinem Senna sahne performansları ve enerjileriyle izleyicilere unutulmaz bir gece yaşattı.
Kırklareli Belediye Başkan Vekili Burak Süzülmüş ve Belediye Başkan Yardımcısı Kürşad Yamaner, sanatçılara çiçek takdiminde bulundular ve konseri izlemeye gelen vatandaşlara, Belediye Başkanı Derya Bulut'un selamlarını ilettiler.
Özlem Gönültaş