Türkiye Ümit-Genç-U21 ve Para Karate Şampiyonasında Türkiye 2’ncisi olan Batuhan Şeneker ile 5’nci olan Arda Akbulut, antrenörleri ve aileleri ile birlikte Vali Birol Ekici’yi ziyaret etti.
Kırklareli Valisi Birol Ekici, Kocaeli de yapılan Türkiye Ümit-Genç-U21 ve Para Karate Şampiyonasında ilimizi başarı ile temsil eden Kata Erkek Zihinsel Engelli kategorisinde Türkiye 2’ncisi olan Batuhan Şeneker ile 5’nci olan Arda Akbulut’u 18 Ocak 2023 Çarşamba günü Valilik Makamında kabul etti.
Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Birol Ekici, Türkiye Para-Karate Şampiyonası'nda ilimizi başarı ile temsil eden sporcular Batuhan Şeneker, Arda Akbulut, Antrenörleri İlker Aslantaş ve sporcuların ailelerini yürekten kutlayarak, başarılarından dolayı tebrik etti. Sporculardan ulusal ve uluslararası turnuvalarda da ilimize yeni başarıların sözünü aldı. (Haber Merkezi)