Pınarhisar Belediyesi, “Kahvede Şenlik Var” oyununu sanatseverlerle buluşturacak. Oyun 17.30 ve 20.30 olmak üzere 2 seans halinde sergilenecek.Atatürk Kültür Merkezindeki oyuna tüm Pınarhisarlıları davet eden Belediye Başkanı İhsan Talay; “Oyunculuğunu Mehmet Çepic ,Ece Müderrisoğlu ve Serkan Atar'ın üstlendiği Kahvede Şenlik Var adlı Tiyatro oyunu 1 Haziran Cumartesi Günü iki ayrı seans ile Pınarhisar'lı hemşehrilerimizin seyrine sunuyoruz. Kahkahalar ile izleyeceğiniz tiyatro oyununa Tüm hemşerilerimiz davetlidir.” ifadelerini kullandı.Özlem Gönültaş
KÜLTÜR-SANAT
Yayınlanma: 20 Mayıs 2024 - 16:43
Pınarhisar'da Şenlik Var
KÜLTÜR-SANAT
20 Mayıs 2024 - 16:43
İlginizi Çekebilir