Keşan Belediyesi Spor Kulübü Karatecileri 10.12.2023 tarihinde Edirne Kutlu Spor Kulübü’nün ev sahipliğiyle Kapalı Spor Salonunda ortak seminer ve dostluk müsabakaları düzenledi.
Seminer Eğitmenleri: Antrenör Fatih Kutlu ve Antrenör Hamdi Çevik, yarışmacı sporcuların tecrübe kazanmaları ve farklı salonlarda antrenman yaparak tecrübe edinip pekiştirmek amacıyla ortak antrenman düzenlediklerini söyledi.
Karate Antrenörü Fatih Kutlu yaptığı açıklamada; ‘’Keşan Belediyesi Spor Kulübü Karate Takımı Antrenörü olan değerli hocamız Sayın Hamdi Çevik’e tüm sporcu ve velilerine, kulübümüzün azimli sporcularına ve kıymetli velilerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Bölgemizde aktif olarak maçlara katılan ve her katıldığı maçtan madalya toplayan bu iki spor kulübünün ortak antrenmanlarının artması ve sporcularımızın gelişmesi, Türkiye Şampiyonalarında üstün başarı sergilemelerini temenni ediyorum.’’ dedi.
BÖLGESEL
Yayınlanma: 11 Aralık 2023 - 14:26
Karatecilerden Ortak Antrenman
BÖLGESEL
11 Aralık 2023 - 14:26
İlginizi Çekebilir